KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İlsan Ticaret, su tesisatı sistemleri, su kaçağı ve tıkanmış boru tespiti başta olmak üzere, profesyonel ve son sistem cihaz desteği ile kalorifer tesisatı vb. gibi işlerin, içerisinde meydana gelen bütün sorunlar karşısında sizlerin yanında yer alarak, en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıracak bilgi, deneyim ve öncelikli olarak müşteri memnuniyetine sahip olan, Balıkesir’in en bilinen firması olmaktan gurur duymaktadır.


Yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi, teknolojideki gelişmeler ile harmanlayarak, eski usul, yönetem, kaba ve zahmetli işlemlerden uzak durmaktadır. Teknolojinin son model cihazları ile alanında uzman ve geniş su tesisatçı kadrosuyla hizmet veren firmamız, aynı gün içerisinde sizlere servis olanağı sunarak, verdiğiniz adrese gelmektedir. Kurulduğu yıldan bu zamana kadar verdiği hızlı ve garantili hizmetlerinden dolayı, modern teknikler ile sorunların üstesinden gelmeye devam etmektedir. En zorlu görünen sorunları bile özel teknikler kullanarak, kırmadan, dökmeden tespit eden ve ardından tamir işlemini gerçekleştiren firmamız; ev, işyeri, okul, fabrika, hastane, AVM, otel, vb. yapılarda meydana gelebilecek tüm tesisat işlerine çözüm sağlamaktadır. Firmamız, Balıkesir'e bağlı tüm ilçe ve semtlere aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır.

PROFESYONEL EKİP

Firmamızın, yaptığı işlerde başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken, profesyonel ekiplerimizdir. İşe alınan sertifikalı tüm personeller, deneyimli ustaların yanında yeterli eğitimi ve iş tecrübesini aldıktan sonra, servis ekibi olmaya hak kazanırlar.

SERVİS GARANTİSİ

Su tesisat arızalarına ürettiğimiz çözümler, müşteri isteğine göre kalıcı yada geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır ki, her zaman yaptığımız işlerle ilgili firmamız tarafından, servis garantimiz vardır.

TEKNOLOJİK EKİPMAN

Su tesisat alanında, arızaları kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır. Firmamız çözüm ve sonuç odaklı çalıştığı için, son sistem ekipman desteği ile değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar, söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.
SaygILARIMIZLA

yurdanur - Murat SOLAK