PETEK TEMİZLEME

Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip oluruz. Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz.

Petek temizliği ile kombi bakımını birbirine karıştırmamak gerekir. Kombi bakımı, kombi yetkili servisleri tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalışıp çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının yenilenmesi işlemidir.Petek temizliği ise; petek temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteğide içine alan kapsamlı bir iştir. Ayrıca petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz. Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir.

  • Kombiyi düşük dereceye getirerek ideal ısı elde edersiniz.

  • Bütün kalorifer peteklerinde yüksek ısı verimi sağlarsınız.

  • Kombiye en uzak olan radyatörünüz bile daha iyi ısınır.

  • Kombide doğalgaz sarfiyatı azaltmış olursunuz.

  • Kombinin pompası daha az çalışarak, kombinin ömrü uzamış olur.

  • Temizlik sırasında kullanılan petek koruyucu ilaç sayesinde peteklerin içinin paslanması engellenmiş olur.

Evinizde veya iş yerlerinizdeki peteklerin üstü ısınmıyor, peteklerin altı ısınmıyor yada bazı petekler ısınıp bazıları ısınmıyor gibi şikayetleriniz için, firmamız ile iletişime geçtiğinizde, her türlü petek sorunlarınızı, petek temizleme ihtiyacınızı profesyonel çözüme kavuşturuyoruz.