TUVALET TIKANIKLIĞI


TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA
Tuvalet tıkandı, nasıl açarım? diye endişe etmeyin, firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan, dökmeden, tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek, sorunları tespit eder. Profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu, profesyonel destek almaktır.

TUVALET NEDEN TIKANIR?

  • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar !

  • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar !

  • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar !

  • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar !

  • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar !

  • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar !

  • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar !

Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal - boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.

TUVALET TIKANDI NE YAPMAM LAZIM?
Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu, yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz. Lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.

Ancak kullanacağınız bu iki yöntem, basit tıkanıklıkta işe yaramaktadır. Basit tıkanıklık, giriş deliğine yakın ve ufak bir müdahale ile açılabilen tıkanıklıktır. Basit tıkanıklık dışındaki tıkanıklığı açmanız çok zordur.

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Gider tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Bunun için yapmanız gereken, firmamızı arayarak servis kaydı oluşturmanız. Servis kaydı oluşturduktan sonra, ekiplerimiz adresinize gelmektedirler. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

- KENDİM AÇAMADIM !
- SİFONU ÇEKİYORUM, PİSLİKLER GİTMİYOR !

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız. Firmamız Altıeylül ve Karesi semtleri olmakla birlikte, Balıkesir' e bağlı tüm ilçelere hizmet vermektedir.